Kursy Expert Marketingu

Marketing

5/5

Ten kurs od podstaw nauczy Cię tworzyć reklamy na Facebooku, które pomogą Ci osiągnąć cele. Potrzebujesz więcej sprzedaży? Więcej leadów? Więcej wejść na stronę? Chcesz podnieść świadomość marki? Wszystko to możesz zdobyć dzięki reklamie na Facebooku… Wystarczy tylko wiedzieć jak taką reklamę poprawnie zrobić i nie utopić całego budżetu. 

3440 uczestników

Jedynie 397zł

Marketing

4.8/5
Ten kurs to zbiór podstaw marketingu – konkretnie i bez ogródek. W prostym języku dowiesz się jak prowadzić badania marketingowe, jak działa psychologia klientów, strategia wprowadzania produktu na rynek oraz jak obliczyć wartość klienta. Są to niezbędne podstawy, jeśli oferujesz jakikolwiek produkt lub usługę. Dodatkowo, na koniec pogłębisz swoją wiedzę dzięki przygotowanym case study.
2295 uczestników

Jedynie 197zł

Marketing

4.7/5

W tym kursie nauczysz się jak uzyskiwać najlepsze rezultaty prowadząc konto na Instagramie. I to w krótkim czasie. Poznasz tajniki algorytmów, używane przez najlepszych z najlepszych, dowiesz się jak działa analityka oraz jak dostosować konto pro dla biznesu i jakie treści publikować, by zdobyć popularność dla swojej marki.

1767 uczestników

Jedynie 197zł

Marketing

Od zera do 10.000 obserwujących na Facebooku

4.7/5

Prowadzisz jakiś fanpage na FB? Jeśli tak, to pewnie robisz to bardzo dobrze. Ale co powiesz na to, że w tym kursie pokażemy Ci kilka rzeczy, o których jeszcze nie wiesz, a które zdecydowanie wpłynął na rozwój Twojego profilu? Dla przykładu: wiesz co to “wieczne posty” i jak je zrobić? No właśnie 😉 Nawet w Google tego nie znajdziesz. Wskakuj na pokład! 

1482 uczestników

Jedynie 197zł

Marketing

5/5

NIE RYZYKUJ..!
że stracisz czas i nerwy na stworzenie wizytówki GMB, która nie będzie wyświetlać się w wynikach wyszukiwania.
W tym kursie nauczymy Cię jak ją stworzyć i zoptymalizować, aby bez żadnych kosztów przyciągnęła nowych klientów do Twojej firmy.

947 uczestników

Jedynie 237zł

Marketing

4.8/5

W tym kursie dowiesz się jak działa platforma oraz jak wykorzystać jej potencjał do sukcesywnego wypromowania swojego biznesu w ciekawy sposób. Dzięki temu, że TikTok dopiero rozwija się na rynku polskim, masz ogromną szansę szybko rozpromować swoją markę.

484 uczestników

Jedynie 167zł

🎁 Pakiet

Oszczędź dzięki pakietowi

3752 osób skorzystało z tego pakietu

Kursy Expert Marketingu

Zdobędziesz kompleksowe umiejętności pozyskiwania klientów używając social mediów

Zawiera kursy:

Dodatkowo: