Kurs "Jak stworzyć i zoptymalizować wizytówkę Google My Business"

5/5

Średnia ocena 4.6

Liczba uczestników 

Nauczymy Cię jak stworzyć i zoptymalizować wizytówkę Google My Business (GMB), która bez żadnych kosztów przyciągnie nowych klientów do Twojej firmy. 

Szczegóły kursu

Cechy kursu

NIE RYZYKUJ..!

że stracisz czas i nerwy na stworzenie wizytówki Google My Business, która nie będzie wyświetlać się w wynikach wyszukiwania.

Ten kurs pokaże Ci sprawdzone metody: 

Agnieszka Serafin

5/5

Dzięki kursowi jak założyć wizytówkę google my business w końcu  udało się zrobić tak, że mój gabinet dentystyczny pokazuje się po wpisaniu “stomatologia lublin”, gdzie wcześniej była tylko pinezka na mapie. Przyznam szczerze, że od razu zauważyłyśmy wzrost kontaktów telefonicznych. Gorąco polecam kurs. 

Więcej zapytań o Twoją ofertę

Wzrost sprzedaży

 Zaoszczędzony czas  

DO PODMIANY W TEMPLATACH!!!!!!!!!!!!!!

Adrianna Klim
Adrianna Klim
ETS Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Naprawdę dobry kurs. Po obejrzeniu nie miałam żadnego problemu, aby stworzyć naszą własną firmową stronę internetową. Każdemu polecam z czystym sumieniem!
Mateusz Golka
Mateusz Golka
Freelancer/student
Czytaj więcej
Kurs spełnił moje wszystkie oczekiwania.Trzy i pół godziny wiedzy praktycznej, które przyczyniło się do stworzenia doskonałej strony przeze mnie.Z pełną świadomością mogę polecić kurs ludziom, którzy stawiają na swój rozwój osobisty 🙂
Natalia Kubicz
Natalia Kubicz
Właściciel salonu kosmetycznego Olivia
Czytaj więcej
Kurs podobał mi się. Treści przygotowane w sposób czytelny i jasny dla każdego. Znalazłam tam wszystko, czego szukałam. Dzięki czemu nauczyłam się nowych rzeczy i utrwaliłam swoją wiedzę. Prowadzący bardzo miły i kompetentny.
Zuzanna Fabiańska
Zuzanna Fabiańska
Czytaj więcej
Dużo wiedzy w pigułce. Dzięki kursowi stworzyłam w końcu stronę internetową dla mojego salonu fryzjerskiego i jestem z siebie bardzo dumna :). W końcu jako fryzjerka nie miałam z tym nigdy styczności. Kurs naprawdę godny polecenia!
Patrycja Borucka
Patrycja Borucka
INTESA - współwłaściciel
Czytaj więcej
Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Wcześniej nie miałam do czynienia z WordPressem, a po obejrzeniu kursu bez problemu poradziłam sobie z utworzeniem strony. Jak najbardziej polecam!
Justyna Gardocka
Justyna Gardocka
Studentka UwB
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nauczyłam się robić strony od A do Z. Udało mi się nawet zrobić pierwszą stronę dla klienta bez potrzeby używania template. Bardzo spokojny i miły głos 🙂 Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą wejść do branży IT.
Rafał Artwiński
Rafał Artwiński
Czytaj więcej
Świetny kurs, znacznie obniża próg wejścia do tworzenia stron w wordpressie elementorze. Wszystko opowiedziane krok po kroku, zrozumiale i czytelnie. Polecam 🙂
Adam Jabłoński
Adam Jabłoński
MODERNA HOUSE - właściciel
Czytaj więcej
Bardzo fajny kurs. Wszystko opisane w prosty sposób bez zbędnych wypełniaczy treści. Opracowywane na przykładzie konkretnego projektu. 😀
Poprzedni
Następny

Otrzymasz:

Nauczysz się tworzyć

Michał Iwanowicz

Webdeveloper i trener z 8-letnim doświadczeniem. Stworzył ponad 400 stron oraz sklepów internetowych w swojej karierze. Wyszkolił 230 osób na kursach stacjonarnych, a jego kursy online sprzedały się już ponad 3000 razy

Czy po dokonaniu płatności od razu otrzymam dostęp do kursu?

Tak. Płatności księgują się automatycznie. Po opłaceniu zamówienia niezwłocznie otrzymasz dostęp do kursu.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Po dokonaniu płatności otrzymasz fakturę VAT automatycznie na swój adres mailowy. Każda cena podana na stronie to cena brutto.

Czy oferujecie gwarancję zwrotu pieniędzy?

Oczywiście. Jesteśmy pewni jakoś naszych kursów i jeśli uznasz, że kurs lub Pakiet Specjalisty nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz do nas napisać w przeciągu 15 dni od opłacenia zamówienia, a my zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.

Czy otrzymam certyfikat?

Tak. Po ukończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności.

FAKT: 97% konsumentów szukało w internecie lokalnych firm w Twojej okolicy

To już czas! ⏰

Dowiedz się jak założyć i skonfigurować wizytówkę Google My Business, która zapewni Ci nowych klientów.

237zł