Kursy WordPress Developer

👑 #1 Bestseller

WORDPRESS, ELEMENTOR

5/5

Nauczymy Cię Tworzyć profesjonalne strony internetowe przy użyciu WordPressa i Elementora dla każdej możliwej branży. Jest to najbardziej aktualny kurs z tworzenia stron internetowych w 2021 roku.  

Jedynie 337zł

WORDPRESS, ELEMENTOR

4.8/5

Potrzebujesz sklepu internetowego, aby zacząć sprzedawać swoje produkty? Ale nie wiesz jak to zrobić, a agencja interaktywna zaproponowała Ci, że taki sklep stworzy za 6000 złotych?  To co prawda rynkowa cena, ale możesz oszczędzić te pieniądze tworząc sklep we własnym zakresie. Idealnie dopasowując go do swoich wytycznych. Od podstaw pokażemy Ci jak to zrobić ❤️

Jedynie 437zł

WORDPRESS, POZYCJONOWANIE

4.7/5

W tym kursie pokażemy Ci krok po kroku jak zoptymalizować stronę na WordPress, aby błyskawicznie się ładowała, jak poprawnie dodawać słowa kluczowe w meta tytułach i opisach oraz jak zaindeksować stronę w Google. Dzięki takim działaniom strona będzie wyświetlać się wyżej w wyszukiwaniach Google. 

Jedynie 237zł

WORDPRESS, ELEMENTOR

5/5

W tym kursie dowiesz się jak skonfigurować najpopularniejsze wtyczki do WordPressa. Omówimy do czego każda z nich może się przydać i pokażemy ich konkretne działanie na stronie. Dodatkowo podpowiemy na co zwracać uwagę, aby w maksymalny sposób wykorzystać ich potencjał.

Jedynie 237zł

WORDPRESS, google analytics

4.8/5

Dzięki kursowi Google Analytics będziesz w stanie analizować statystyki swoich stron internetowych. Dowiesz się o ilości użytkowników, z jakich regionów są czy nawet która z Twoich podstron jest dla nich najbardziej interesująca. Nauczysz się jak wykorzystać na swoją korzyść wiedzę zdobytą z danych Google Analytics i jak zwiększać skuteczność witryn.

Jedynie 237zł

🎁 Pakiet

Oszczędź dzięki pakietowi

👑 #1 Bestseller

WordPress Developer

Od podstaw nauczymy Cię dosłownie wszystkiego z zakresu WordPress’a

Zawiera kursy:

Dodatkowo: