Pakiet WordPress Developer

4.8/5

Średnia ocena 4.8

Liczba uczestników:

Od podstaw nauczymy Cię dosłownie wszystkiego z zakresu WordPress’a

Kupując pakiet kursów z serii WordPress Developer, zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu budowy profesjonalnych stron i sklepów internetowych od podstaw oraz ich optymalizacji pod kątem SEO. Dodatkowo, nauczysz się jakie są najlepsze wtyczki i jak z nich korzystać, a także jak zbierać korzystne dla firmy dane za pomocą Google Analytics.

Dlaczego pakiet jest najlepszą opcją?

Kursy znajdujące się w pakiecie WordPress Developer

Zacznij od kursu budowania stron internetowych, potem przejdź na sklepy, a następnie naucz się jak je optymalizować. Po tym zostaje już tylko ulepszyć strony o dodatkowe funkcjonalności dzięki wtyczkom do WordPressa. Na deser serwujemy analizę statystyk stron z Google Analytics 😊

To kurs, na którym dowiesz się wszystkiego odnośnie budowy profesjonalnych stron na WordPressie od podstaw za pomocą Elementora

To kurs, na którym dowiesz się najważniejszych aspektów, dotyczących prowadzenia sklepu online na WordPressie oraz jak odpowiednio go zbudować, by spełniał swoją rolę i przyciągał tłumy klientów.

Ten kurs pomoże Ci usprawnić Twoje strony WordPress pod kątem szybkości ich działania. Podpowiemy Ci jak osiągnąć najlepsze wyniki w wyszukiwarkach oraz jakie są przydatne triki SEO.

Ten kurs pomoże Ci lepiej dostosować swoją stronę oraz skorzystać z dodatkowych opcji, typu blokowanie spamu; powiadomienia o plikach cookie; tworzenie wielojęzycznej strony czy ochronę przed kopiowaniem treści, bez konieczności zakupu wersji Pro.

To kurs, dzięki któremu nauczysz się jak analizować statystyki swoich stron i to w czasie rzeczywistym. Dowiesz się o ilości użytkowników, z jakich krajów są czy nawet z jakich przeglądarek korzystają.

Cena łączna:

1485zł

Cena pakietu:

779zł

Zobacz, co mówią inni o pakiecie:

Paulina z medbabki.pl
Paulina z medbabki.pl
medbabki.pl
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam cały pakiet. Studiuję na kierunku lekarskim a nie informatyce, nigdy bym nawet nie pomyślała, że stworzę sama swojego bloga 🙂 A tu proszę bardzo, dzięki kursom się udało.
Piotr
Piotr
fizjoradom.pl
Czytaj więcej
Mam nadzieję, że dla kogoś ta opinia będzie pomocna - kursy są tak zrobione, że ja bez najmniejszego doświadczenia z wordpressem byłem w stanie stworzyć sobie stronę mojego gabinetu na którą serdecznie zapraszam - fizjoradom.pl. Wszystko jest na tyle krótkie i przedstawione w przystępny sposób, że bez problemu przerobiłem cały materiał i sukcesywnie tworzyłem swoją stronę. No i jak widać udało się. Polecam i dziękuję.
Kacper
Kacper
palandra.com.pl
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam kurs! Najpierw straciłem sporo czasu na shoperze. Ale wszyscy mówili, że wordpress to najlepsza opcja. Wszystko jest praktycznie za darmo i nie trzeba nikomu płacić żadnych prowizji jak na shoperze. No ale żeby stronę na WP zrobić to trzeba to umieć. Niestety tutaj darmowa wiedza z neta mi nie starczyła - ale bardzo polecam kurs, dzięki ktoremu stworzyłem sobie świetny sklep ze streetwearem.
Zbyszek
Zbyszek
swietegowina.pl
Czytaj więcej
Dzięki kursom dowiedziałem się że wcale nie muszę już wydawać masy pieniędzy na freelancerów i rzeczywiście mogę zrobić to sam poświęcając właściwie tyle samo czasu co tłumacząc komuś jakie mam oczekiwania co do strony. Zdecydowanie polecam wszystkie kursy pakietu wordpress.
Mateusz
Mateusz
gocleanservice.pl
Czytaj więcej
Nawet nie wiecie jak dobrze jest móc samemu wszystko zrobić. Nikt cie nie denerwuje, nikomu nic nie trzeba tłumaczyć, bo sam wszystko wiesz i tworzysz. No magia. Polecam obejrzeć stronę, którą zrobiłem w ramach kursu 🙂
Poprzedni
Następny

Ile zaoszczędzisz?

Koszt łączny wszystkich kursów to 1485zł.

Ale mamy dobrą wiadomość 😉

Aktualna oferta to przecież pakiet, a pakiety zawsze wychodzą korzystniej.

Teraz za wszystkie kursy zapłacisz zaledwie 779zł!

To aż 706zł zostaje w kieszeni.

Wiesz co jest jeszcze lepsze? To nie jedyna dobra wiadomość!

Ważne

Z czasem będziemy dodawać nowe kursy do tego pakietu. A jeśli zainwestujesz w niego teraz, to otrzymasz dostęp do nowych treści całkowicie ZA DARMO, bez konieczności dopłaty ani złotówki, pomimo tego, że cena pakietu wzrośnie.

👑 #1 Bestseller

WordPress Developer

Od podstaw nauczymy Cię dosłownie wszystkiego z zakresu WordPress’a

Zawiera kursy:

Dodatkowo: