Kurs tworzenia stron internetowych

5/5

Średnia ocena 4.9

Liczba uczestników 

Nauczymy Cię Tworzyć profesjonalne strony internetowe przy użyciu WordPressa i Elementora dla każdej możliwej branży.  Z których będziesz naprawdę dumny! 

Szczegóły kursu

Cechy kursu

Adrianna Klim
Adrianna Klim
ETS Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Naprawdę dobry kurs. Po obejrzeniu nie miałam żadnego problemu, aby stworzyć naszą własną firmową stronę internetową. Każdemu polecam z czystym sumieniem!
Mateusz Golka
Mateusz Golka
Freelancer/student
Czytaj więcej
Kurs spełnił moje wszystkie oczekiwania.Trzy i pół godziny wiedzy praktycznej, które przyczyniło się do stworzenia doskonałej strony przeze mnie.Z pełną świadomością mogę polecić kurs ludziom, którzy stawiają na swój rozwój osobisty 🙂
Natalia Kubicz
Natalia Kubicz
Właściciel salonu kosmetycznego Olivia
Czytaj więcej
Kurs podobał mi się. Treści przygotowane w sposób czytelny i jasny dla każdego. Znalazłam tam wszystko, czego szukałam. Dzięki czemu nauczyłam się nowych rzeczy i utrwaliłam swoją wiedzę. Prowadzący bardzo miły i kompetentny.
Zuzanna Fabiańska
Zuzanna Fabiańska
Czytaj więcej
Dużo wiedzy w pigułce. Dzięki kursowi stworzyłam w końcu stronę internetową dla mojego salonu fryzjerskiego i jestem z siebie bardzo dumna :). W końcu jako fryzjerka nie miałam z tym nigdy styczności. Kurs naprawdę godny polecenia!
Patrycja Borucka
Patrycja Borucka
INTESA - współwłaściciel
Czytaj więcej
Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Wcześniej nie miałam do czynienia z WordPressem, a po obejrzeniu kursu bez problemu poradziłam sobie z utworzeniem strony. Jak najbardziej polecam!
Justyna Gardocka
Justyna Gardocka
Studentka UwB
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nauczyłam się robić strony od A do Z. Udało mi się nawet zrobić pierwszą stronę dla klienta bez potrzeby używania template. Bardzo spokojny i miły głos 🙂 Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą wejść do branży IT.
Rafał Artwiński
Rafał Artwiński
Czytaj więcej
Świetny kurs, znacznie obniża próg wejścia do tworzenia stron w wordpressie elementorze. Wszystko opowiedziane krok po kroku, zrozumiale i czytelnie. Polecam 🙂
Adam Jabłoński
Adam Jabłoński
MODERNA HOUSE - właściciel
Czytaj więcej
Bardzo fajny kurs. Wszystko opisane w prosty sposób bez zbędnych wypełniaczy treści. Opracowywane na przykładzie konkretnego projektu. 😀
Poprzedni
Następny

Otrzymasz:

Nauczysz się tworzyć

Michał Iwanowicz

Webdeveloper i trener z 8-letnim doświadczeniem. Stworzył ponad 400 stron oraz sklepów internetowych w swojej karierze. Wyszkolił 230 osób na kursach stacjonarnych, a jego kursy online sprzedały się już ponad 3000 razy

Czy po dokonaniu płatności od razu otrzymam dostęp do kursu?

Tak. Płatności księgują się automatycznie. Po opłaceniu zamówienia niezwłocznie otrzymasz dostęp do kursu.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Po dokonaniu płatności otrzymasz fakturę VAT automatycznie na swój adres mailowy. Każda cena podana na stronie to cena brutto.

Czy oferujecie gwarancję zwrotu pieniędzy?

Oczywiście. Jesteśmy pewni jakoś naszych kursów i jeśli uznasz, że kurs lub Pakiet Specjalisty nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz do nas napisać w przeciągu 15 dni od opłacenia zamówienia, a my zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.

Czy otrzymam certyfikat?

Tak. Po ukończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności.

Ten kurs nauczy Cię od podstaw tworzyć profesjonalne strony internetowe.

Jeśli jesteś osobą która:

Chce stworzyć stronę dla siebie lub swojego biznesu
Chce tworzyć strony internetowe jako freelancer
Chce zdobyć nowe umiejętności, aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy
Chce przekazać kurs swojemu pracownikowi, aby on mógł tworzyć strony na potrzeby Twojej firmy

To wskakuj na pokład i dołącz do ponad 3000 osób, które już ukończyły ten kurs!

Piotr
Piotr
fizjoradom.pl
Czytaj więcej
Mam nadzieję, że dla kogoś ta opinia będzie pomocna - kursy są tak zrobione, że ja bez najmniejszego doświadczenia z wordpressem byłem w stanie stworzyć sobie stronę mojego gabinetu na którą serdecznie zapraszam - fizjoradom.pl. Wszystko jest na tyle krótkie i przedstawione w przystępny sposób, że bez problemu przerobiłem cały materiał i sukcesywnie tworzyłem swoją stronę. No i jak widać udało się. Polecam i dziękuję.

Pewnie się zastanawiasz, czy opłaca Ci się zainwestować w ten kurs…
Policzmy!

Stworzenie prostej strony internetowej w agencji lub przez freelancera to koszt minimum 1500zł.
Nasz kurs to inwestycja tylko 299zł

1800-299=1201zł!

Oszczędzisz ponad 1200zł tylko na jednej stronie internetowej. A co jeśli będziesz potrzebował kolejnych? 🙂

Do kursu masz dostęp przez cały czas, natomiast dla agencji trzeba będzie zapłacić po raz kolejny. Ale tego już nie liczmy, bo nabawimy się zawrotów głowy

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jesteśmy pewni, że kurs spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z zainwestowanych pieniędzy. Jeśli jednak w przeciągu 15 dni uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, oddamy Ci 100% kwoty bez zadawania żadnych pytań.

Elementor

Podczas kursu pracujemy na najpopularniejszej wtyczce do WordPress’a – Elementorze. Dzięki niej tworzenie i edytowanie stron jest niesamowicie wygodne i banalnie proste.

Gotowe strony

Na zakończenie kursu pokażemy Ci jak korzystać z gotowych szablonów Elementora, które pozwolą tworzyć strony jeszcze szybciej i efektywniej. Dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić nawet kilkanaście godzin pracy

Program Kursu

Dowiesz się czym jest hosting i domena. Wytłumaczymy najważniejsze zagadnienia oraz zainstalujemy WordPress’a na serwerze za pomocą autoinstalatora.

Dowiesz się dlaczego developerzy poświęcają najwięcej czasu na stronę główną. Nauczysz się jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę główną.

Wykorzystując dostępne komponenty w elementorze dowiesz się jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą ofertę oraz galerie zdjęć.

Za pomocą  wtyczki stworzysz header i footer do swojej strony internetowej.

Poznasz zalety Elementora Pro. Dowiesz się jak działają szablony i dlaczego bardzo skracają czas pracy.

Nauczysz się tworzyć stronę na podstawie wgrania gotowego szablonu i zmianie treści. Jest to znaczne oszczędzenie czasu i ułatwienie pracy.

Po ukończeniu kursu

Otrzymasz Certyfikat

I będziesz mógł z dumą nazywać się Specjalistą od Tworzenia Stron Internetowych!

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Ten kurs NIE jest dla Ciebie jeśli:

Najbardziej aktualny kurs WordPress'a i tworzenia stron internetowych w Polsce!

Na rynku nie ma innego tak świeżego kursu

Nasz kurs został stworzony na początku 2021 roku. Jest to jedyny kurs pokazujący jak tworzyć strony internetowe przy użyciu najnowszych wersji WordPress’a i Elementora w Polsce. 

Jeszcze się zastanawiasz? 🤔

Nie masz teraz czasu?

Do kursu masz dostęp przez cały czas. Możesz zamówić go teraz, ale zacząć się uczyć jak znajdziesz czas – nawet za miesiąc

Nie wiesz czy sobie poradzisz?

Kurs jest zrobiony w taki sposób, aby osoba bez najmniejszego doświadczenia w tworzeniu stron czy programowaniu dała sobie radę. 

Masz już doświadczenie z WordPressem?

Na kursie pracujemy na Elementorze. Dlatego nawet jeśli masz doświadczenie z WordPressem, ale nie Elementorem – wskakuj na pokład!

Nie chcesz wydać teraz 337zł na kurs?

Przy składaniu zamówienia możesz wybrać płatność ratalną przez PayU i rozłożyć kwotę nawet na 36 miesięcy. Dzięki temu płatność miesięczna może być niższa niż 8zł.

Podsumujmy najważniejsze informacje

Odnośnie kursu tworzenia stron internetowych na WordPress

Zuzanna Fabiańska

5/5

Dużo wiedzy w pigułce. Dzięki kursowi stworzyłam w końcu stronę internetową dla mojego salonu fryzjerskiego i jestem z siebie bardzo dumna :). W końcu jako fryzjerka nie miałam z tym nigdy styczności. Kurs naprawdę godny polecenia!

Hej! 👋

To już czas! Zamów kurs tworzenia stron internetowych:

337zł

Możliwe raty 0% przez PayU!