Kurs TikTok

5/5

Średnia ocena 4.6

Liczba uczestników 

W tym kursie pokażemy Ci jak wypromować swoją markę na TikToku. Poznasz zasady działania platformy oraz nauczysz się jak wykorzystać jej potencjał, by sukcesywnie wypromować swój biznes.

Szczegóły kursu

Cechy kursu

ZAMIEŃ CODZIENNE CZYNNOŚCI W SZTUKĘ!

Prowadzisz firmę budowlaną? A może sprzedajesz sprzęt do nurkowania? Na TikToku nawet zwykłe, codzienne czynności i rzeczy stają się czymś niezwykłym! Coraz więcej firm zaczyna zdawać sobie sprawę z potęgi TikToka, dlatego nie trać czasu i zdobądź wiedzę, która sprawi, że będziesz przodować na rynku.

Z nami przede wszystkim…

Filip Chojnacki

5/5

Po tym kursie widzę znaczną różnicę w ruchu na naszych firmowych stronach. Myślałem, że ten Tiktok to jakaś głupota, ale okazuje się, że mimo takiego wrażenia, to jest to sensowne. Przesiaduje tam dużo ludzi, a muzyczne filmiki przynoszą lepsze efekty, niż takie zwykłe reklamy jakie do tej pory mieliśmy. Nie wiedziałem, że można mieć tyle wyświetleń na filmiku, gdzie ktoś w sumie tylko spawa, a tu proszę. Polecam kurs jak najbardziej.

Jak wygląda TikTok w liczbach?

ŚREDNI MIESIĘCZNY CZAS UŻYTKOWANIA

Statystyki nie pozostawiają wątpliwości, że TikTok to najpopularniejsza platforma 2020 roku. Prześcignęła nawet takiego giganta jak Facebook! W dodatku widzimy tutaj zaledwie fragment jej ogromnej popularności.

Zobacz, co mówią inni o kursie:

Natalia Fiedorowicz
Natalia Fiedorowicz
Czytaj więcej
Kurs jest fajnie zrobiony, taki łatwy przekaz trafi do każdego. W dodatku są tu najważniejsze informacje. Nawet jak nie miało się styczności z apką, to bez problemu można wszystko ogarnąć.
Igor Michalski
Igor Michalski
Czytaj więcej
Nie jest na jedno kopyto, to na plus. Poza tym są też różne przykłady i nie trzeba się stosować do jednego schematu, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Rafał Lupa
Rafał Lupa
Czytaj więcej
Lubię jak w kursach jest dużo przykładów, bo czasami łatwiej mi to sobie wyobrazić. Ci tutaj wiedzą jak coś pokazać w interesujący sposób.
Dagmara Patan
Dagmara Patan
Czytaj więcej
Taka jak to się czasami mówi “wiedza w pigułce”, w dodatku bardzo konkretna i zdecydowanie przydatna. Polecam całym sercem 🙂
Żaneta Kozłowska
Żaneta Kozłowska
Czytaj więcej
Niby to takie młodzieżowe, a jednak można zyskać spore grono nowych klientów. Muszę też dodać, że samo korzystanie z tego całego Tiktoka poprawiło moje pomysły na bukiety i inne fajne rzeczy dla mojej kwiaciarni. Nie wiedziałam że ludzie mogą tak chętnie oglądać rośliny! Cóż za pozytywne zaskoczenie…
Poprzedni
Następny

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jeżeli Twoją grupą docelową są osoby poniżej 34-go roku życia, to TikTok jest idealnym miejscem, by się zareklamować i zdobyć nowych klientów.

To jak? 🤔

Chcesz wykorzystać potencjał TikToka?

167zł