Otrzymaj darmowy minikurs na swój e-mail

Pokażemy Ci, jakie elementy zwiększą konwersję na Twojej stronie głównej. Poszerzaj swoją wiedzę razem z nami!

Kim chcesz dziś zostać?

Pakiet

👑Bestseller

WordPress Developerem

4.9/5

Pakiet

Expertem Marketingu

4.7/5

Wybierz kurs idealny dla Ciebie:

Kursy z kategorii WordPress Developer

👑 #1 Bestseller

WORDPRESS, ELEMENTOR

5/5

Nauczymy Cię Tworzyć profesjonalne strony internetowe przy użyciu WordPressa i Elementora dla każdej możliwej branży. Jest to najbardziej aktualny kurs z tworzenia stron internetowych w 2021 roku.  

Jedynie 337zł

WORDPRESS, ELEMENTOR

4.9/5

Potrzebujesz sklepu internetowego, aby zacząć sprzedawać swoje produkty? Ale nie wiesz jak to zrobić, a agencja interaktywna zaproponowała Ci, że taki sklep stworzy za 6000 złotych?  To co prawda rynkowa cena, ale możesz oszczędzić te pieniądze tworząc sklep we własnym zakresie. Idealnie dopasowując go do swoich wytycznych. Od podstaw pokażemy Ci jak to zrobić ❤️

Jedynie 437zł

WORDPRESS, POZYCJONOWANIE

4.7/5

W tym kursie pokażemy Ci krok po kroku jak zoptymalizować stronę na WordPress, aby błyskawicznie się ładowała, jak poprawnie dodawać słowa kluczowe w meta tytułach i opisach oraz jak zaindeksować stronę w Google. Dzięki takim działaniom strona będzie wyświetlać się wyżej w wyszukiwaniach Google. 

Jedynie 237zł

Kursy z kategorii Expert Marketingu

KURS, FACEBOOK, MARKETING

4.8/5

Ten kurs od podstaw nauczy Cię tworzyć reklamy na Facebooku, które pomogą Ci osiągnąć cele. Potrzebujesz więcej sprzedaży? Więcej leadów? Więcej wejść na stronę? Chcesz podnieść świadomość marki? Wszystko to możesz zdobyć dzięki reklamie na Facebooku… Wystarczy tylko wiedzieć jak taką reklamę poprawnie zrobić i nie utopić całego budżetu. 

Jedynie 397zł

👑 #1 Bestseller

KURS, marketing

4.8/5
Ten kurs to zbiór podstaw marketingu – konkretnie i bez ogródek. W prostym języku dowiesz się jak prowadzić badania marketingowe, jak działa psychologia klientów, strategia wprowadzania produktu na rynek oraz jak obliczyć wartość klienta. Są to niezbędne podstawy, jeśli oferujesz jakikolwiek produkt lub usługę. Dodatkowo, na koniec pogłębisz swoją wiedzę dzięki przygotowanym case study.

Jedynie 119zł

KURS, INSTAGRAM, MARKETING

4.8/5

W tym kursie nauczysz się jak uzyskiwać najlepsze rezultaty prowadząc konto na Instagramie. I to w krótkim czasie. Poznasz tajniki algorytmów, używane przez najlepszych z najlepszych, dowiesz się jak działa analityka oraz jak dostosować konto pro dla biznesu i jakie treści publikować, by zdobyć popularność dla swojej marki.

Jedynie 197zł

Minikursy

👑 #1 Bestseller

Minikurs - Marketing

Jak napisać skuteczny skrypt do wideo sprzedażowego

5/5

Dowiesz się, jak stworzyć skrypt do wideo, które dosłownie samo będzie sprzedawać Twój produkt. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wzór do pobrania i uzupełnienia, dzięki któremu napisanie jednego skryptu zajmie mniej jak godzinę

Jedynie 67zł

Minikurs - Marketing

Jak z łatwością określić kto jest Twoim idealnym klientem

4.6/5

To OGROMNY błąd… nie znać swojego idealnego klienta. Jeśli chcesz wiedzieć, co może zwiększyć Twoją sprzedaż kilkunastokrotnie – to jest właśnie określenie profilu idealnego klienta na Twój produkt. Nauczymy Cię jak to zrobić, a dodatkowo otrzymasz od nas gotowy wzór do pobrania.

Jedynie 67zł

Minikurs - Marketing

Jak poprawić skuteczność oferty używając… punktorów.

4.8/5

Punktory są często niedocenianą siłą w ofertach i tekstach. A tak naprawdę to one mogą zmienią Twój tekst z “okej” na “Wow!”. Pokażemy Ci konkretne, skuteczne przykłady użycia punktorów na stronach i w ofertach sprzedażowych.

Jedynie 67zł