Pakiet Expert Marketingu

4.8/5

Średnia ocena 4.8

Liczba uczestników:

Zdobędziesz kompleksowe umiejętności pozyskiwania klientów używając social mediów.

Inwestując w pakiet kursów z kategorii Expert Marketingu, zdobędziesz doświadczenie marketingowe, niezbędne do efektywnego i zarazem efektownego promowania swojej marki na social mediach. Nauczysz się jak stworzyć skuteczną stronę Google My Business oraz jak wpływowo działać na Facebooku, Instagramie i TikToku. Poznasz najlepsze strategie, które pomogą Ci zawsze być krok przed innymi.

Czego dowiesz się, jeśli zamówisz pakiet?

Ten kurs to zbiór podstaw marketingu – konkretnie i bez ogródek. W prostym języku dowiesz się jak prowadzić badania marketingowe, jak działa psychologia klientów czy strategia wprowadzania produktu na rynek.

W tym kursie pokażemy Ci jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, dzięki stronie Google My Business, która jest niczym Twoja biznesowa wizytówka online

Ten kurs to zbiór trików i strategii używanych przez najlepszych influencerów. Dowiesz się jak promować się na Instagramie, dzięki działaniu algorytmu oraz jak dostosować konto Pro dla swojej firmy.

Facebook od 1 do 10 000 obserwujących

W tym kursie poznasz tajniki Facebooka, które pomogą rozwijać się Twojej firmie poprzez zwiększenie zasięgów i rozpoznawalności marki w krótkim czasie.

Ten kurs od podstaw nauczy Cię tworzyć profesjonalne kampanie reklamowe na FB. Od generowania ruchu po leady. Zaczniemy od prostych kampanii, przechodząc do bardzo zaawansowanych i złożonych zagadnień, które dadzą Ci ogromną przewagę nad reklamami konkurencji.

W tym kursie dowiesz się jak działa platforma oraz jak wykorzystać jej potencjał do sukcesywnego wypromowania swojej marki w ciekawy sposób.

Cena łączna:

1432zł

Cena pakietu:

999zł

Zobacz, co mówią inni o pakiecie:

Filip Głocki
Filip Głocki
Czytaj więcej
Teraz już wiem jak zaprezentować swoje maszyny biurowe na tiktoku. Ogólnie zrobiliśmy fajne filmiki i jeden miał tyle wyświetleń że nie mogliśmy uwierzyć. Kumpel kserował twarz na maszynie i wychodziły śmieszne miny. Widać że się podobało i zrobiło zasięgi hahaha.
Paweł Juszczyk
Paweł Juszczyk
Czytaj więcej
Wcześniej nie miałem pojęcia o promowaniu czegokolwiek, a teraz nawet reklamy na fb dostosuje jak trzeba. Jednak bez chociaż tych podstaw ciężko działać w firmie.
Weronika Sikora
Weronika Sikora
Czytaj więcej
Na początku miałam kiepską tą moją stronę firmy, ale dzięki instrukcjom z kursu już wszystko jest super. Mam teraz fajną wizytówkę i więcej osób się do mnie zgłasza na paznokcie.
Leszek Dębski
Leszek Dębski
Czytaj więcej
Był już Facebook, Insta i ten Tiktok to ciekawe co zrobią potem. Kupiłem z nadzieją, że będzie więcej takich fajnych kursów i to już za free.
Jonasz Dąbrowski
Jonasz Dąbrowski
Czytaj więcej
Nie wiedziałem, że tam można mieć jakieś konta pro czy coś. Teraz nie chcę już korzystać z tego zwykłego bo mam nowe i ciekawe opcje na Instagramie.
Poprzedni
Następny

Ile zaoszczędzisz?

Koszt łączny wszystkich kursów to 1432zł.

Ale mamy dobrą wiadomość 😉

Aktualna oferta to przecież pakiet, a pakiety zawsze wychodzą korzystniej.

Teraz za wszystkie kursy zapłacisz zaledwie 999zł!

To aż 433zł zostaje w kieszeni.

Wiesz co jest jeszcze lepsze? To nie jedyna dobra wiadomość!

Ważne

Z czasem będziemy dodawać nowe kursy do tego pakietu. A jeśli zainwestujesz w niego teraz, to otrzymasz dostęp do nowych treści całkowicie ZA DARMO, bez konieczności dopłaty ani złotówki, pomimo tego, że cena pakietu wzrośnie.

Kursy Expert Marketingu

Zdobędziesz kompleksowe umiejętności pozyskiwania klientów używając social mediów

Zawiera kursy:

Dodatkowo: