Pakiet Expert Marketingu

4.8/5

Średnia ocena 4.8

Liczba uczestników:

3752

Zdobędziesz kompleksowe umiejętności pozyskiwania klientów używając social mediów.

Inwestując w pakiet kursów z kategorii Expert Marketingu, zdobędziesz doświadczenie marketingowe, niezbędne do efektywnego i zarazem efektownego promowania swojej marki na social mediach. Nauczysz się jak stworzyć skuteczną stronę Google My Business oraz jak wpływowo działać na Facebooku, Instagramie i TikToku. Poznasz najlepsze strategie, które pomogą Ci zawsze być krok przed innymi.

Czego dowiesz się, jeśli zamówisz pakiet?

3752
3752

Ten kurs to zbiór podstaw marketingu – konkretnie i bez ogródek. W prostym języku dowiesz się jak prowadzić badania marketingowe, jak działa psychologia klientów czy strategia wprowadzania produktu na rynek.

W tym kursie pokażemy Ci jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, dzięki stronie Google My Business, która jest niczym Twoja biznesowa wizytówka online

Ten kurs to zbiór trików i strategii używanych przez najlepszych influencerów. Dowiesz się jak promować się na Instagramie, dzięki działaniu algorytmu oraz jak dostosować konto Pro dla swojej firmy.

Facebook od 1 do 10 000 obserwujących

W tym kursie poznasz tajniki Facebooka, które pomogą rozwijać się Twojej firmie poprzez zwiększenie zasięgów i rozpoznawalności marki w krótkim czasie.

Ten kurs od podstaw nauczy Cię tworzyć profesjonalne kampanie reklamowe na FB. Od generowania ruchu po leady. Zaczniemy od prostych kampanii, przechodząc do bardzo zaawansowanych i złożonych zagadnień, które dadzą Ci ogromną przewagę nad reklamami konkurencji.

W tym kursie dowiesz się jak działa platforma oraz jak wykorzystać jej potencjał do sukcesywnego wypromowania swojej marki w ciekawy sposób.

Cena łączna:

1432zł

Cena pakietu:

999zł

Zobacz, co mówią inni o pakiecie:

Filip Głocki
Filip Głocki
Read More
Teraz już wiem jak zaprezentować swoje maszyny biurowe na tiktoku. Ogólnie zrobiliśmy fajne filmiki i jeden miał tyle wyświetleń że nie mogliśmy uwierzyć. Kumpel kserował twarz na maszynie i wychodziły śmieszne miny. Widać że się podobało i zrobiło zasięgi hahaha.
Paweł Juszczyk
Paweł Juszczyk
Read More
Wcześniej nie miałem pojęcia o promowaniu czegokolwiek, a teraz nawet reklamy na fb dostosuje jak trzeba. Jednak bez chociaż tych podstaw ciężko działać w firmie.
Weronika Sikora
Weronika Sikora
Read More
Na początku miałam kiepską tą moją stronę firmy, ale dzięki instrukcjom z kursu już wszystko jest super. Mam teraz fajną wizytówkę i więcej osób się do mnie zgłasza na paznokcie.
Leszek Dębski
Leszek Dębski
Read More
Był już Facebook, Insta i ten Tiktok to ciekawe co zrobią potem. Kupiłem z nadzieją, że będzie więcej takich fajnych kursów i to już za free.
Jonasz Dąbrowski
Jonasz Dąbrowski
Read More
Nie wiedziałem, że tam można mieć jakieś konta pro czy coś. Teraz nie chcę już korzystać z tego zwykłego bo mam nowe i ciekawe opcje na Instagramie.
Previous
Next

Ile zaoszczędzisz?

Koszt łączny wszystkich kursów to 1432zł.

Ale mamy dobrą wiadomość 😉

Aktualna oferta to przecież pakiet, a pakiety zawsze wychodzą korzystniej.

Teraz za wszystkie kursy zapłacisz zaledwie 999zł!

To aż 433zł zostaje w kieszeni.

Wiesz co jest jeszcze lepsze? To nie jedyna dobra wiadomość!

Ważne

Z czasem będziemy dodawać nowe kursy do tego pakietu. A jeśli zainwestujesz w niego teraz, to otrzymasz dostęp do nowych treści całkowicie ZA DARMO, bez konieczności dopłaty ani złotówki, pomimo tego, że cena pakietu wzrośnie.

3752 osób skorzystało z tego pakietu

Kursy Expert Marketingu

Zdobędziesz kompleksowe umiejętności pozyskiwania klientów używając social mediów

Zawiera kursy:

Dodatkowo: