Nauczyłem tego ponad 3000 przedsiębiorców i Tobie też pokażę…

Jak samodzielnie stworzyć skuteczną stronę internetową, która generuje nawet 8x więcej klientów dla Twojej firmy – bez umiejętności programowania.

Wiele osób może Cię nauczyć, jak stworzyć stronę www, ale tylko nieliczni pokażą Ci, jak sprawić, aby była szybka, dopasowana do telefonów i na siebie zarabiała. – A przy tym zbudujesz ją jak z klocków, przeciągając poszczególne elementy!

O tym nikt Ci nie powie…

Oczywiście, jeśli nie chcesz pozyskiwać nawet 8 razy więcej klientów na swoje produkty i usługi, to strona www faktycznie jest Ci zbędna. Ale inaczej by Cię tutaj nie było, prawda? 🙂

Ile pieniędzy trzeba wydać?

A konkretnie o pieniądzach, jakie trzeba wydać w agencji. Albo freelancerowi, żeby taką stronę firmową dla Ciebie przygotowali.

Ich ceny zaczynają się od 1000 zł za bardzo prostą witrynę. I niestety, prawdopodobnie nie będzie ona najwyższych lotów. A przy tym, jak to zazwyczaj, pojawią się opóźnienia, proszenie o dokończenie projektu itd

Zobacz, ile może to naprawdę kosztować:

Dlatego, jeśli chcesz ograniczyć koszty. A zaoszczędzone pieniądze zainwestować firmę, np. w lepsze wyposażenie, czy reklamę. To warto przemyśleć samodzielne stworzenie strony firmowej.

Wbrew pozorom, jest to łatwiejsze, szybsze i tańsze, niż może Ci się teraz wydawać. Skąd to wiem?

Nazywam się Michał Iwanowicz…

… i jestem webdeveloperem który stworzył ponad

400+

Stron internetowych

250+

Sklepów internetowych

W ciągu ostatnich 7 lat poświęciłem czas i wysiłek niezbędny na poznanie tajników skutecznego projektowania. Nauczę Cię niezbędnych narzędzi i technik z mojego arsenału. Tych samych, jakie pozwalają mi projektować strony internetowe, za które pobieram od od 1500 do 10,000 zł.

Wyszkoliłem też 230 osób na kursach stacjonarnych, a moje kursy online sprzedały się już ponad 3000 razy.

Ale dość już o mnie, bo teraz musisz wiedzieć, że…

Strony internetowe które stworzyłem

Najdroższa inwestycja, jaką możesz zrobić w swojej firmie, to metoda prób i błędów.

Wbrew pozorom, nie jest łatwo znaleźć agencję, która wykona dla Ciebie stronę internetową. Mam wrażenie, że zakładają je freelancerzy, którym zawodowo nie poszło najlepiej, więc uwaga… postanowili otworzyć swoją agencję.

Oczywiście, to nie jest reguła i nam kilka świetnych agencji (w tym nasza :)). Jednakże biorą też za to sowite opłaty, na co nie każdy może sobie pozwolić – szczególnie gdy biznes dopiero się rozwija.

Jaki może być efekt chęci zaoszczędzenia pieniędzy?. Zazwyczaj taki jak na obrazkach poniżej:

Pod tym postem pojawiło się dziesiątki odpowiedzi, których z szacunku do Twojego czasu nie będę tutaj wszystkich przytaczał, ale pozwolę sobie zamieścić jedną:

Takich historii są setki jak nie tysiące… Niestety, często wynikają z chęci wydania jak najmniejszej ilości pieniędzy. Co jest naturalne, jeśli na razie nie możesz sobie pozwolić na wydanie 2,000, 5,000, czy 10,000 zł na stronę firmową.

Jest dla Ciebie dobra wiadomość – stwórz stronę samodzielnie!

I możesz to zrobić sam, ucząc się np. ze słabej jakości filmików na YouTube lub na swoich (drogich) błędach... ALBO... możesz uczyć się na błędach innych ludzi.

Co przez to rozumiem?

Pracowałem z ponad 400 klientami

Mam praktyczne doświadczenie w zakresie tego, co działa, a co nie jeśli chodzi o projektowanie stron www dla firm.

Plan na strone internetową

Krótko mówiąc, mam PLAN na skuteczną stronę internetową dla Twojej działalności i chętnie Cię go nauczę. Szanuj wartość własnego czasu.

Realnie generowane zasięgi

Zainwestuj w sprawdzony plan działań prowadzący do skutecznej strony www generującej dziesiątki lub setki klientów miesięcznie.

Możesz się teraz zastanawiać…

Social media

Po co mi strona, jak jest Facebook, Instagram i ogólnie media społecznościowe?

Działając np. wyłącznie na Facebooku®, uzależniasz swój biznes od widzimisię kogoś innego. To trochę tak, jakbyś wynajmował mieszkanie. W każdej chwili właściciel może Cię z niego eksmitować, bo nie należy ono do Ciebie.

Co innego, gdy masz własny dom, gdzie czujesz się bezpiecznie i nikt nie może Ci go zabrać. Niezależnie od sytuacji możesz tam mieszkać, przyjmować gości itd.

I tak samo jest z własną stroną internetową – należy tylko do Ciebie. Nawet jeśli Facebook®, czy Instagram® z jakichś powodów zablokują Ci profile, to dzięki stronie www możesz nadal prowadzić biznes.

A musisz wiedzieć, że w ostatnich miesiącach zostało zablokowanych tysiące kont na Facebooku. Ich właściciele z dnia na dzień stracili możliwość skutecznego docierania do klientów. I często musieli zaczynać wszystko od nowa.

Poznaj najważniejsze powody, aby mieć stronę firmową na najwyższym poziomie…

Tylko mobilka

Powód #1

Pozyskasz więcej potencjalnych klientów

Skutecznie zaprojektowana i szybka strona www zamienić więcej odwiedzających w płacących klientów

Powód #2

Dotrzesz do większej liczby osób dzięki SEO

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) pomoże użytkownikom znaleźć Cię w Google i generować niekończący się strumień potencjalnych klientów

Powód #3

Uzyskasz lepszy wgląd w zachowania konsumentów.

Na stronie możesz użyć narzędzi do analizy, aby lepiej analizować, co konkretnie podoba się Twoim użytkownikom. Dzięki temu wiesz, czego robić więcej, aby chętnie wracali po kolejne produkty.

Powód #4

Zbudujesz silną i rozpoznawalną markę.

Własna witryna to jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowania silnej marki w internecie. Takiej, która sprawia, że na myśl o problemie, klient ma od razu w głowie Twoją firmę.

WordPress Masterclass

Jedyne takie szkolenie w polskim internecie. W zwięzły i fachowy sposób pokaże Ci, jak zbudować własną stronę internetową.
Od podstaw po działający i ładny projekt.

Co najważniejsze, zrobisz to zgodnie z obowiązującymi zasadami projektowania. zasadami projektowania. Dzięki czemu Twoja strona poprawnie wyświetli się na każdym urządzeniu mobilnym. I dotrze do większej liczby klientów, bo większość korzysta z telefonów do przeglądania internetu i zakupów.

Czego dokładnie się dowiesz z tego szkolenia?

Jak wygląda życie po wdrożeniu tej wiedzy?

Czy to się na pewno opłaca?

Teraz jest ten moment, w którym powinienem Ci powiedzieć, ile stracisz, czy zaoszczędzisz, jeśli skorzystasz z tego kursu.

Ale pozwól, że zamiast tego zadam Ci jedno pytanie: Jak mocno cenisz swoje pieniądze?

Czasy mamy niepewne. Galopująca inflacja, drożyzna w sklepach, hurtowniach i na stacjach paliw…

A stworzenie prostej strony internetowej w agencji lub przez freelancera to koszt minimum 1500 zł Przy czym nie masz pewności, czy ktoś faktycznie w tych pieniądzach podejdzie do tego na poważnie.

Oczywiście w przypadku nowych stron, płacisz kolejne tysiące Podobnie jak za poprawki, które idą w setki złotych.

Dlatego warto zająć się tym samodzielnie, a zaoszczędzone środki wykorzystać np. na promocję produktów i usług.

Ten kurs to inwestycja tylko 195 zł, a więc łatwo policzyć, że jesteś „na plusie” ponad 1300 zł.

Masz do niego dostęp przez cały czas. Jeśli zechcesz odświeżyć sobie wiedzę, to w każdej chwili możesz do niego wrócić.

Zamów dziś, a otrzymasz dodatkowo te bezpłatne bonusy…

Bonus #1:

Bezpłatny hosting Getspace (na czas przerabiania z kursu)

Żeby Twoja strona mogła działać bez zarzutu, potrzebny jest szybki i stabilny hosting, czyli miejsce, gdzie witryna jest „przechowywana”.

Dlatego w ramach bonusu dodajemy miesięczny pakiet niezawodnego hostingu Getspace, dzięki któremu Twoja strona zawsze będzie dostępna dla użytkowników.

Wartość: 300 zł/rok.

Bonus #2:

Tworzenie użytecznych i skutecznych sklepów internetowych

Jeśli planujesz sprzedawać w internecie – czy to produkty fizyczne, czy cyfrowe, na przykład w postaci kursów online i e-booków – musisz mieć sklep internetowy.

Własny sklep jest o tyle lepszym rozwiązaniem od gotowców, że tutaj masz nad wszystkim kontrolę. A przy tym nie płacisz wysokich miesięcznych abonamentów, za funkcjonalności dodatkowe, których zazwyczaj tam jest wiele, a Ty z nich nie korzystasz.

Dlatego w ramach tego bonusowego szkolenia pokażemy Ci krok po kroku, jak stworzyć swój sklep internetowy, aby był przyjazny dla klientów i zwiększał Twoją sprzedaż.

Wartość: 295 zł.

Bonus #3:

Kurs SEO – czyli jak wylądować na samym szczycie wyszukiwań Google

Chcesz pojawiać się na samej górze listy wyszukiwań Google, kiedy ktoś wpisze hasło związane z Twoją branżą? Jeśli tak, to ten kurs SEO Ci w tym pomoże!

Zadbasz m.in., żeby Twoja strona działała ultraszybko. Ma to fundamentalne znaczenie, gdyż Google przyznaje dodatkowe punkty za szybkość. Dzięki temu Twoja strona będzie przez nich chętniej promowana w wynikach wyszukiwania.

Jeśli nie wiesz, co oznacza SEO, nic się nie martw. Ten kurs zakłada, że ​​zaczynasz od 0 i zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby budować ruch, a następnie przekształcać go w dochód dla swojej firmy.

Czy możesz spędzić miesiące, czytając każdy blog SEO i oglądając filmy na YouTube na temat SEO? Tak. Czy potrzebujesz? Nie!

W pozycjonowaniu niezwykle łatwo jest marnować czas. Nie jest jasne, co robić, więc starasz się zrobić wszystko.

Ja wychodzę z założenia, żeby zrobić to raz, ustawić i zapomnieć. A potem od czasu do czasu kontrolować proces, czy wszystko jest w najlepszym porządku.

Wartość: 295 zł.

Chcesz wiedzieć, co moi uczniowie myśleli o moim ostatnim kursie?

Moje ostatnie kursy tworzenia stron www całkowicie zmieniły sposób, w jaki przedsiębiorcy korzystają z WordPress, czy Elementora.
Zobacz, co niektórzy z moich byłych studentów mają do powiedzenia na temat jakości dostarczonej wiedzy:

Dla kogo szczególnie jest ten kurs:

Każdy przedsiębiorca, który chce stworzyć stronę internetową dla swojej firmy

W celu sprzedaży produktów, zaprezentowania usług lub wyświetlenia informacji kontaktowych

Każdy, kto chce stworzyć witrynę marki osobistej, czy portfolio

w celu pokazania swoich umiejętności, doświadczenia lub zaprezentowania wcześniejszych projektów

Każdy, kto chce prowadzić bloga

(np. w celu dzielenia się wiedzą i tym samym przekonując klientów do swojej ekspertyzy – pomocne w budowaniu silnej marki i rozpoznawalności).

Każdy, kto chce dowiedzieć się, jak tworzyć strony internetowe

w ogóle (kto wie, może stanie się to Twoim zajęciem dodatkowym, na którym będziesz mógł zarabiać drugą pensję…).

Gwarancja satysfakcji – zero ryzyka

Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię płacić za coś, co nie spełnia moich oczekiwań. Dlatego w ramach tego kursu
proponuję Ci gwarancję satysfakcji, dzięki której masz aż 14 dni na przetestowanie kursu.

Jeśli uznasz, że zawarta tam wiedza nie jest tym, czego szukałeś, to wystarczy do mnie napisać na ADRES@MAILOWY.PL,
a niezwłocznie zwrócę Ci zainwestowane pieniądze Czyli, jak widzisz, ja ryzykuję tutaj znacznie więcej. 🙂

Decyzja należy do Ciebie… Tak naprawdę masz 3 opcje:

1

Samodzielna nauka

Uczysz się tego samodzielnie ze słabej jakości filmów na YouTube, gdzie każdy mówi coś innego. Koniec końców pewnie stworzysz stronę, ale nie dość, że czasu zmarnujesz wiele, to jeszcze sama witryna prawdopodobnie będzie przypominać małego potworka…

2

Zlecenie realizacji

Zlecasz realizację agencji lub freelancerowi. Tu koszty zaczynają się od 1000 zł netto i nierzadko taka współpraca zakończy się przeciąganiem terminów, czy problemami z działaniem strony. Niestety, jeśli chcesz mieć pewność rzetelnej realizacji, często realne sumy za stworzenie prostej strony to przynajmniej 2-3 tys. złotych…

3

Skorzystanie z naszego kursu

Wybierasz nasz kurs i z pomocą doświadczonego eksperta szybko oraz łatwo stworzysz piękną, funkcjonalną i dochodową stronę www dla swojej firmy. Co więcej, możesz ją łatwo rozbudować o sklep. Dodatkowo otrzymasz aż 3 bezpłatne bonusy o wartości 690 zł, dzięki którym Twoja strona zyska stabilny hosting, a Google ją polubi i chętnie wyświetli potencjalnym klientom.