Nauczyłem tego ponad 3000 przedsiębiorców i Tobie też pokażę…

Jak samodzielnie stworzyć skuteczną stronę internetową, która generuje nawet 8x więcej klientów dla Twojej firmy – bez umiejętności programowania.

Wiele osób może Cię nauczyć, jak stworzyć stronę www, ale tylko nieliczni pokażą Ci, jak sprawić, aby była szybka, dopasowana do telefonów i na siebie zarabiała. – A przy tym zbudujesz ją jak z klocków, przeciągając poszczególne elementy!

Niemal 80% klientów przed dokonaniem zakupu w danej firmie, sprawdza jej stronę internetową. Dlatego w 2022 r. witryna firmowa jest nie tylko fanaberią, ale wręcz koniecznością.

Oczywiście, jeśli nie chcesz pozyskiwać nawet 8 razy więcej klientów na swoje produkty i usługi, to strona www faktycznie jest Ci zbędna. Ale inaczej by Cię tutaj nie było, prawda? 🙂

O tym nikt Ci nie powie…

A konkretnie o pieniądzach, jakie trzeba wydać w agencji. Albo freelancerowi, żeby taką stronę firmową dla Ciebie przygotowali.

Ich ceny zaczynają się od 1000 zł za bardzo prostą witrynę. I niestety, prawdopodobnie nie będzie ona najwyższych lotów. A przy tym, jak to zazwyczaj, pojawią się opóźnienia, proszenie o dokończenie projektu itd

Zobacz, ile może to naprawdę kosztować:

Dlatego, jeśli chcesz ograniczyć koszty. A zaoszczędzone pieniądze zainwestować firmę, np. w lepsze wyposażenie, czy reklamę. To warto przemyśleć samodzielne stworzenie strony firmowej.

Wbrew pozorom, jest to łatwiejsze, szybsze i tańsze, niż może Ci się teraz wydawać. Skąd to wiem?

Nazywam się Michał Iwanowicz…

Nazywam się
Michał Iwanowicz…

… i jestem webdeveloperem który stworzył ponad 400+ stron i sklepów internetowych.

W ciągu ostatnich 7 lat poświęciłem czas i wysiłek niezbędny na poznanie tajników skutecznego projektowania. Nauczę Cię niezbędnych narzędzi i technik z mojego arsenału. Tych samych, jakie pozwalają mi projektować strony internetowe, za które pobieram od od 1500 do 10,000 zł.

Wyszkoliłem też 230 osób na kursach stacjonarnych, a moje kursy online sprzedały się już ponad 3000 razy.

Ale dość już o mnie, bo teraz musisz wiedzieć, że…

Branże dla których bedziesz potrafił robić strony internetowe

Najdroższa inwestycja, jaką możesz zrobić w swojej firmie, to metoda prób i błędów.

Wbrew pozorom, nie jest łatwo znaleźć agencję, która wykona dla Ciebie stronę internetową. Mam wrażenie, że zakładają je freelancerzy, którym zawodowo nie poszło najlepiej, więc uwaga… postanowili otworzyć swoją agencję.

Oczywiście, to nie jest reguła i znam kilka świetnych agencji (w tym nasza :)). Jednakże biorą też za to sowite opłaty, na co nie każdy może sobie pozwolić – szczególnie gdy biznes dopiero się rozwija.

Jaki może być efekt chęci zaoszczędzenia pieniędzy? Zazwyczaj taki jak na obrazkach poniżej:

Pod tym postem pojawiło się dziesiątki odpowiedzi, których z szacunku do Twojego czasu nie będę tutaj wszystkich przytaczał, ale pozwolę sobie zamieścić jedną:

Takich historii są setki jak nie tysiące… Niestety, często wynikają z chęci wydania jak najmniejszej ilości pieniędzy. Co jest naturalne, jeśli na razie nie możesz sobie pozwolić na wydanie 2,000, 5,000, czy 10,000 zł na stronę firmową.

Jest dla Ciebie dobra wiadomość – stwórz stronę samodzielnie!

I możesz to zrobić sam, ucząc się np. ze słabej jakości filmików na YouTube lub na swoich (drogich) błędach... ALBO... możesz uczyć się na błędach innych ludzi.

Co przez to rozumiem?

Pracowałem z ponad 400 klientami

Mam praktyczne doświadczenie w zakresie tego, co działa, a co nie jeśli chodzi o projektowanie stron www dla firm.

Plan na strone internetową

Krótko mówiąc, mam PLAN na skuteczną stronę internetową dla Twojej działalności i chętnie Cię go nauczę. Szanuj wartość własnego czasu.

Realnie generowane zasięgi

Zainwestuj w sprawdzony plan działań prowadzący do skutecznej strony www generującej dziesiątki lub setki klientów miesięcznie.

Możesz się teraz zastanawiać… Po co mi strona, jak jest Facebook, Instagram i ogólnie media społecznościowe?

Posłuchaj tego... Działając np. wyłącznie na Facebooku®, uzależniasz swój biznes od widzimisię kogoś innego. To trochę tak, jakbyś wynajmował mieszkanie. W każdej chwili właściciel może Cię z niego eksmitować, bo nie należy ono do Ciebie.

Co innego, gdy masz własny dom, gdzie czujesz się bezpiecznie i nikt nie może Ci go zabrać. Niezależnie od sytuacji możesz tam mieszkać, przyjmować gości itd.

I tak samo jest z własną stroną internetową – należy tylko do Ciebie. Nawet jeśli Facebook®, czy Instagram® z jakichś powodów zablokują Ci profile, to dzięki stronie www możesz nadal prowadzić biznes.

A musisz wiedzieć, że w ostatnich miesiącach zostało zablokowanych tysiące kont na Facebooku. Ich właściciele z dnia na dzień stracili możliwość skutecznego docierania do klientów. I często musieli zaczynać wszystko od nowa.

Poznaj najważniejsze powody, aby mieć stronę firmową na najwyższym poziomie…

Powód #1

Pozyskasz więcej potencjalnych klientów

Skutecznie zaprojektowana i szybka strona www zamienić więcej odwiedzających w płacących klientów.

Powód #2

Dotrzesz do większej liczby osób dzięki SEO

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) pomoże użytkownikom znaleźć Cię w Google i generować niekończący się strumień potencjalnych klientów.

Powód #3

Uzyskasz lepszy wgląd w zachowania konsumentów.

Na stronie możesz użyć narzędzi do analizy, aby lepiej analizować, co konkretnie podoba się Twoim użytkownikom. Dzięki temu wiesz, czego robić więcej, aby chętnie wracali po kolejne produkty.

Powód #4

Zbudujesz silną i rozpoznawalną markę.

Własna witryna to jedno z najskuteczniejszych narzędzi budowania silnej marki w internecie. Takiej, która sprawia, że na myśl o problemie, klient ma od razu w głowie Twoją firmę.

Gotowy? To jest Twoje zaproszenie, aby samodzielnie stworzyć piękną, szybką i dochodową stronę www (z moją małą pomocą!)

Od lat buduję strony, które przynoszą klientom konkretne rezultaty sprzedażowe. A w naszej agencji tworzymy ponad 100 stron internetowych rocznie, generujących miliony złotych klientom…

Dzięki temu znamy miejsca, w których ludzie „utykają” (czasem na całe lata) z tworzeniem strony internetowej.

Zebrałem te doświadczenia w konkretny i użyteczny kurs online. Krok po kroku w zaciszu własnego domu nauczysz się, jak stworzyć własną stronę www. Przedstawiam…

WordPress Masterclass

Jedyne takie szkolenie w polskim internecie. W zwięzły i fachowy sposób pokaże Ci, jak zbudować własną stronę internetową. Od podstaw po działający i ładny projekt.

Co najważniejsze, zrobisz to zgodnie z obowiązującymi. zasadami projektowania. Dzięki czemu Twoja strona poprawnie wyświetli się na każdym urządzeniu mobilnym. I dotrze do większej liczby klientów, bo większość korzysta z telefonów do przeglądania internetu i zakupów.

Zobacz przykładową lekcję

Odtwórz wideo

Czego dokładnie się dowiesz z tego szkolenia?

1. Wdrażanie strony internetowej WP + niezbędne narzędzia

Poznaj najszybszy i najłatwiejszy sposób na uruchomienie witryny opartej na WordPress wraz ze specjalną i bajecznie łatwą w użyciu wtyczką do tworzenia stron: Elementor

Wprowadzenie do WordPressa

Dowiesz się, czym jest WordPress i dlaczego stanowi najlepsze wsparcie w budowaniu strony internetowej.

Najłatwiejszy sposób na wdrożenie witryny

Pełny proces, jakiego używam, aby łatwo i szybko uruchomić pierwszą wersję witryny w ciągu zaledwie godziny.

Wprowadzenie do Elementora

Wtyczka, dzięki której budujesz stronę na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Plus dowiesz się, jak zainstalować go na swojej stronie.

Najlepszy motyw podstawowy

Ten sam, którego używam dla każdej tworzonej przeze mnie witryny WordPress. (Wraz z informacją o tym, gdzie go zdobyć i jak zainstalować).

2. Jak sprawić, aby padli z wrażenia, czyli zasady projektowania skutecznej strony www

Dowiesz się, co zrobić, aby użytkownicy byli pod wrażeniem Twojej strony i wykonali określone działanie. Na przykład skontaktowanie się w celu poznania oferty lub zakup.

Projektowanie pod kątem konwersji

Poznasz reguły używane przez najlepszych projektantów na świecie do tworzenia światowej klasy stron internetowych.

Czytelność i przejrzystość

Jak rozmieścić i łatwo stylizować elementy, żeby uzyskać maksymalną czytelność oraz przejrzystość na stronie.

Hierarchia wizualna

Jak przyciągnąć uwagę odbiorcy i zaangażować go w to, co przedstawiasz na stronie.

Kolorystyka Twojej strony

Nauczysz się dobierać kolory, aby całość komponowała się wizualnie i przyciągała wzrok.

3. Mistrzowskie projektowanie przy pomocy Elementor

Poznasz najważniejsze tajniki kreatora Elementor i, który udostępnia narzędzia i elementy niezbędne do łatwego tworzenia stron internetowych.

Samouczki dotyczące projektowania

Dowiesz się, jak opanować wbudowane narzędzia, takie jak cienie, szerokość, wyrównanie, niestandardowe efekty pozycjonowania elementów i nie tylko.

Jak korzystać z szablonów dla większej wydajności

Czyli tajniki szablonów Elementora. I jak możesz ich użyć, aby łatwo „zwielokrotnić” szybkość tworzenia swojej witryny.

Kreator przy użyciu Elementora

Jak łatwo i szybko stworzyć najważniejsze części strony, takie jak nagłówki, stopki, czy nawigacja menu.

Dostosujesz stronę do komórek i tabletów

80% ruchu na świecie pochodzi z telefonów komórkowych. Dowiesz się, jak sprawić, by Twoje strony wyglądały tak samo dobrze na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach.

Jak wygląda życie po wdrożeniu tej wiedzy?

Czy to się na pewno opłaca?

Teraz jest ten moment, w którym powinienem Ci powiedzieć, ile stracisz, czy zaoszczędzisz, jeśli skorzystasz z tego kursu.

Ale pozwól, że zamiast tego zadam Ci jedno pytanie: Jak mocno cenisz swoje pieniądze?

Czasy mamy niepewne. Galopująca inflacja, drożyzna w sklepach, hurtowniach i na stacjach paliw…

A stworzenie prostej strony internetowej w agencji lub przez freelancera to koszt minimum 1500 zł Przy czym nie masz pewności, czy ktoś faktycznie w tych pieniądzach podejdzie do tego na poważnie.

Oczywiście w przypadku nowych stron, płacisz kolejne tysiące Podobnie jak za poprawki, które idą w setki złotych.

Dlatego warto zająć się tym samodzielnie, a zaoszczędzone środki wykorzystać np. na promocję produktów i usług.

Ten kurs to inwestycja tylko 97 zł, a więc łatwo policzyć, że jesteś „na plusie” ponad 1300 zł.

Masz do niego dostęp przez cały czas. Jeśli zechcesz odświeżyć sobie wiedzę, to w każdej chwili możesz do niego wrócić.

Zamów dziś, a otrzymasz dodatkowo te bezpłatne bonusy…

Bonus #1:

Bezpłatny hosting

Żeby Twoja strona mogła działać bez zarzutu, potrzebny jest szybki i stabilny hosting, czyli miejsce, gdzie witryna jest „przechowywana”.

Dlatego w ramach bonusu dodajemy miesięczny pakiet niezawodnego hostingu Getspace, dzięki któremu Twoja strona zawsze będzie dostępna dla użytkowników.

Wartość: 300 zł/rok.

Bonus #2:

Tworzenie użytecznych i skutecznych sklepów internetowych

Jeśli planujesz sprzedawać w internecie – czy to produkty fizyczne, czy cyfrowe, na przykład w postaci kursów online i e-booków – musisz mieć sklep internetowy.

Własny sklep jest o tyle lepszym rozwiązaniem od gotowców, że tutaj masz nad wszystkim kontrolę. A przy tym nie płacisz wysokich miesięcznych abonamentów, za funkcjonalności dodatkowe, których zazwyczaj tam jest wiele, a Ty z nich nie korzystasz.

Dlatego w ramach tego bonusowego szkolenia pokażemy Ci krok po kroku, jak stworzyć swój sklep internetowy, aby był przyjazny dla klientów i zwiększał Twoją sprzedaż.

Wartość: 295 zł.

Bonus #3:

Kurs SEO – czyli jak wylądować na samym szczycie wyszukiwań Google

Chcesz pojawiać się na samej górze listy wyszukiwań Google, kiedy ktoś wpisze hasło związane z Twoją branżą? Jeśli tak, to ten kurs SEO Ci w tym pomoże!

Zadbasz m.in., żeby Twoja strona działała ultraszybko. Ma to fundamentalne znaczenie, gdyż Google przyznaje dodatkowe punkty za szybkość. Dzięki temu Twoja strona będzie przez nich chętniej promowana w wynikach wyszukiwania.

Jeśli nie wiesz, co oznacza SEO, nic się nie martw. Ten kurs zakłada, że ​​zaczynasz od 0 i zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby budować ruch, a następnie przekształcać go w dochód dla swojej firmy.

Czy możesz spędzić miesiące, czytając każdy blog SEO i oglądając filmy na YouTube na temat SEO? Tak. Czy potrzebujesz? Nie!

W pozycjonowaniu niezwykle łatwo jest marnować czas. Nie jest jasne, co robić, więc starasz się zrobić wszystko.

Ja wychodzę z założenia, żeby zrobić to raz, ustawić i zapomnieć. A potem od czasu do czasu kontrolować proces, czy wszystko jest w najlepszym porządku.

Wartość: 295 zł.

Chcesz wiedzieć, co moi uczniowie myśleli o moim ostatnim kursie?

Moje ostatnie kursy tworzenia stron www całkowicie zmieniły sposób, w jaki przedsiębiorcy korzystają z WordPress, czy Elementora. Zobacz, co niektórzy z moich byłych studentów mają do powiedzenia na temat jakości dostarczonej wiedzy:

Zobacz, co niektórzy z moich byłych studentów mają do powiedzenia na temat jakości dostarczonej wiedzy:

Adrianna Klim
Adrianna Klim
ETS Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Naprawdę dobry kurs. Po obejrzeniu nie miałam żadnego problemu, aby stworzyć naszą własną firmową stronę internetową. Każdemu polecam z czystym sumieniem!
Natalia Kubicz
Natalia Kubicz
Właściciel salonu kosmetycznego Olivia
Czytaj więcej
Kurs podobał mi się. Treści przygotowane w sposób czytelny i jasny dla każdego. Znalazłam tam wszystko, czego szukałam. Dzięki czemu nauczyłam się nowych rzeczy i utrwaliłam swoją wiedzę. Prowadzący bardzo miły i kompetentny.
Patrycja Borucka
Patrycja Borucka
INTESA - współwłaściciel
Czytaj więcej
Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Wcześniej nie miałam do czynienia z WordPressem, a po obejrzeniu kursu bez problemu poradziłam sobie z utworzeniem strony. Jak najbardziej polecam!
Justyna Gardocka
Justyna Gardocka
Studentka UwB
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nauczyłam się robić strony od A do Z. Udało mi się nawet zrobić pierwszą stronę dla klienta bez potrzeby używania template. Bardzo spokojny i miły głos 🙂 Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą wejść do branży IT.
Adam Jabłoński
Adam Jabłoński
MODERNA HOUSE - właściciel
Czytaj więcej
Bardzo fajny kurs. Wszystko opisane w prosty sposób bez zbędnych wypełniaczy treści. Opracowywane na przykładzie konkretnego projektu. 😀
Poprzedni
Następny

Dla kogo szczególnie jest ten kurs:

Każdy przedsiębiorca, który chce stworzyć stronę internetową dla swojej firmy

W celu sprzedaży produktów, zaprezentowania usług lub wyświetlenia informacji kontaktowych

Każdy, kto chce stworzyć witrynę marki osobistej, czy portfolio

w celu pokazania swoich umiejętności, doświadczenia lub zaprezentowania wcześniejszych projektów

Każdy, kto chce prowadzić bloga

(np. w celu dzielenia się wiedzą i tym samym przekonując klientów do swojej ekspertyzy – pomocne w budowaniu silnej marki i rozpoznawalności).

Każdy, kto chce dowiedzieć się, jak tworzyć strony internetowe

w ogóle (kto wie, może stanie się to Twoim zajęciem dodatkowym, na którym będziesz mógł zarabiać drugą pensję…).

Gwarancja satysfakcji – zero ryzyka

Nie wiem jak Ty, ale ja nie lubię płacić za coś, co nie spełnia moich oczekiwań. Dlatego w ramach tego kursu
proponuję Ci gwarancję satysfakcji, dzięki której masz aż 14 dni na przetestowanie kursu.

Jeśli uznasz, że zawarta tam wiedza nie jest tym, czego szukałeś, to wystarczy do mnie napisać na kontakt@kursowo.pl, a niezwłocznie zwrócę Ci zainwestowane pieniądze Czyli, jak widzisz, ja ryzykuję tutaj znacznie więcej. 🙂

Decyzja należy do Ciebie… Tak naprawdę masz 3 opcje:

Opcja #1

1

Samodzielna nauka

Uczysz się tego samodzielnie ze słabej jakości filmów na YouTube, gdzie każdy mówi coś innego. Koniec końców pewnie stworzysz stronę, ale nie dość, że czasu zmarnujesz wiele, to jeszcze sama witryna prawdopodobnie będzie przypominać małego potworka…

Opcja #2

2

Zlecenie realizacji

Zlecasz realizację agencji lub freelancerowi. Tu koszty zaczynają się od 1000 zł netto i nierzadko taka współpraca zakończy się przeciąganiem terminów, czy problemami z działaniem strony. Niestety, jeśli chcesz mieć pewność rzetelnej realizacji, często realne sumy za stworzenie prostej strony to przynajmniej 2-3 tys. złotych…

Opcja #3

3

Skorzystanie z naszego kursu

Wybierasz nasz kurs i z pomocą doświadczonego eksperta szybko oraz łatwo stworzysz piękną, funkcjonalną i dochodową stronę www dla swojej firmy. Co więcej, możesz ją łatwo rozbudować o sklep. Dodatkowo otrzymasz aż 3 bezpłatne bonusy o wartości 690 zł, dzięki którym Twoja strona zyska stabilny hosting, a Google ją polubi i chętnie wyświetli potencjalnym klientom.

To już czas ⌛️

Zamów kurs dopóki jest w promocji

👑 BESTSELLER

Kurs WordPress

🔥 Niższa cena do 11.12.2022 🔥

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

297zł

97zł

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań, napisz do mnie, a ja zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę.

Adrianna Witczak
Adrianna Witczak
Weeding Queen
Czytaj więcej
Cena dobra, kurs w przyjaznej formie, a funkcje do opanowania. Polecam! Cały proces od zakupu do stworzenia strony przebiegł bez zakłóceń. Wszystko zrozumiałe i każdy się w tym odnajdzie.
Alicja Krusenstern
Alicja Krusenstern
Uniwersytet w Lublinie
Czytaj więcej
Kurs świetny. Treści przygotowane w sposób czytelny i jasny dla każdego. Znalazłam tam wszystko, czego szukałam. Dzięki czemu nauczyłam się nowych rzeczy i utrwaliłam swoją wiedzę. Prowadzący bardzo miły i kompetentny.
Iwona Rogielska
Iwona Rogielska
Właścicielka chrobotkowego świata
Czytaj więcej
Od niedawna jestem posiadaczką kursu. Jestem zadowolona z jakości merytorycznej nagrań. Mam wsparcie w momencie problemów od prowadzącego. Polecam wszystkim zainteresowanym. Świetna cena do jakości usług.
×
×

Koszyk